Diğer Haberler

Rıdvan Dilmen’in Duyurduğu Transfer Gerçekleşiyor!

Rıdvan Dilmen’in tam 49 gün önce ortaya attığı transfer iddiasıyla ilgili somut adımlar atılmaya başlandı.

Rıdvan Dilmen, Ankaragücü-Fenerbahçe maçı sonrası çok konuşulacak bir transfer iddiası ortaya atmıştı. 17 Ekim’de oynanan maç sonrası tüm Türkiye’de gündeme oturan açıklamalar yapan Rıdvan Dilmen, rekor bir transferin gerçekleşebileceğini belirtmişti.

RIDVAN DİLMEN’İN İDDİASI GERÇEK OLUYOR

Rıdvan Dilmen’in bundan tam 49 gün önce ortaya attığı transfer iddiasıyla ilgili somut adımlar atılmaya başlandı. Ünlü yorumcunun transfer rekoru kırabileceğini söylediği o isim Ferdi Kadıoğlu idi. Oyuncu için Napoli’nin ardından Milan’ın da harekete geçmesi Rıdvan Dilmen’in sözlerini yeniden gündeme getirdi.

RIDVAN DİLMEN REKOR TRANSFERİ İŞARET ETMİŞTİ

Rıdvan Dilmen ekim ayı ortasında yaptığı açıklamada milli futbolcunun Fenerbahçe tarihinin en fazla para kazandıran futbolcusu olabileceğini söylemişti. Ünlü yorumcu, başarılı oyuncunun rekor bedelle Sarı-Lacivertlilerden ayrılabileceğini belirtmişti.

TAM 25 MİLYON EURO

Rıdvan Dilmen’in iddiası adım adım gerçekleşmeye yaklaşırken, Napoli’nin ardından Milan de Ferdi Kadıoğlu için devreye girdi. Masadaki rakam ise 25 milyon euro. Transferin bu rakama yapılması durumunda Rıdvan Dilmen’in iddiası gerçek olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu