Süper Lig

Romain Saiss’ın Ayrılığı Resmen Açıklandı!

Beşiktaş, deneyimli stoperi Romain Saiss’in Katar ekibi Al-Sadd’a transfer olduğunu duyurdu. Siyah-beyazlı kulüp tarafından yapılan açıklamada, profesyonel futbolcu Romain Ghanem Paul Saiss’in Al-Sadd SC kulübüne kesin transferi için 2.500.000 Avro garanti bedel ve 300.000 Avro’ya bağlı şartlı bedel karşılığında anlaşma sağlandığı belirtildi.

33 yaşındaki Romain Saiss, geçtiğimiz sezon Beşiktaş formasıyla 26 maça çıkmış ve 1 gol ile 2 asistlik performans sergilemişti. Tecrübeli stoper, Beşiktaş’ın defans hattında önemli bir rol oynamış ve takıma katkı sağlamıştı.

Bu transferle birlikte, Romain Saiss’in Al-Sadd’daki performansı ve katkısı merakla bekleniyor. Beşiktaş taraftarları, uzun süre kulüpte önemli bir figür olan Saiss’in ayrılışını üzüntüyle karşılarken, onun yeni takımında da başarılı olmasını diliyor.

Al-Sadd Kulübü’nün bu transferle defans hattını güçlendirmeyi amaçladığı ve Romain Saiss’in deneyiminden faydalanmayı hedeflediği düşünülüyor. Saiss’in Katar’daki futbol serüveni ve performansı futbol dünyasının ilgisini çekecek ve Beşiktaşlılar tarafından yakından takip edilecektir.

İlgili Makaleler

Beşiktaş yönetimi ve taraftarları, Romain Saiss’e kulübe verdiği katkılardan dolayı teşekkür ederken, futbolcu da yeni durağında başarılarının devamını getirmeyi hedefliyor. Bu transferle ilgili gelişmeler, futbolseverler tarafından dikkatle takip edilecek ve Saiss’in Al-Sadd macerası, Türk futbolseverler için merak konusu olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu