Süper Lig

Saiss Beşiktaş’tan Ayrılmaya Hazırlanıyor!

Beşiktaş’ın deneyimli stoperi Romain Saiss, Avrupa’ya geri dönmek için hazırlık yapıyor. Faslı futbolcu, Beşiktaş ile olan sözleşmesini sonlandırarak kariyerini Avrupa’da sürdürme planları yapıyor.

Romain Saiss, geçtiğimiz sezon bedelsiz olarak Wolverhampton Wanderers’dan transfer edilmişti. 33 yaşındaki oyuncu, Beşiktaş formasıyla başarılı bir performans sergiledi. Ancak şimdi Avrupa’ya dönme niyetinde olduğu belirtiliyor.

Geçtiğimiz hafta Marsilya’dan gelen 2,5 milyon euroluk teklif, Beşiktaş tarafından reddedildi. Ancak Fransız ekibinin teklifini artırması veya başka bir kulüpten 2,5 milyon eurodan daha yüksek bir teklif gelmesi halinde Saiss’in satışına onay verilmesi bekleniyor.

Öte yandan, kiralık sözleşmeleri sona eren Emrecan Uzunhan ve Francisco Montero’nun cumartesi günü başlayacak olan antrenmanlara katılacağı bildirildi. Emrecan’ın kadroda kalması planlanırken, Montero’nun ise bu kez bonservisiyle birlikte elden çıkarılması düşünülüyor.

Beşiktaş yönetimi, transfer döneminde kadroda gerekli revizyonları yapmak için çalışmalarını sürdürüyor. Romain Saiss’in Avrupa’ya dönüş isteği, takımın savunma hattında yeni düzenlemelere yol açabilir. Beşiktaş’ın, transfer pazarında uygun fırsatları değerlendirerek takımın gücünü koruma ve geliştirme hedefinde olduğu belirtiliyor.

Romain Saiss’in Avrupa’da yeni bir kulüple anlaşması durumunda, Beşiktaş ile güzel anılar biriktirdiği bir dönemin sona ereceği ve oyuncunun yeni bir maceraya atılacağı ifade ediliyor. Transfer sürecinde yaşanan gelişmeler ve kulübün transfer politikası, yakın zamanda netlik kazanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu