Süper Lig

Salih Uçan’a İtalya’dan Talip Çıktı!

Geçtiğimiz sezon Beşiktaş’ın orta sahadaki başarılı isimlerinden biri olan Salih Uçan için sürpriz bir haber İtalya’dan geldi.

İtalyan medyasında yer alan habere göre, Serie A takımlarından Sassuolo, orta saha bölgesine transfer arayışlarını sürdürürken 29 yaşındaki milli oyuncu Salih Uçan’ı gündemine aldı.

Salih Uçan’ın Beşiktaş ile olan sözleşmesi 2024 yılında sona ereceğinden dolayı İtalyan ekibinin resmi girişimlere başlayabileceği ifade edildi.

Salih Uçan, İtalya’da Daha Önce 2 Takımda Forma Giydi

Milli futbolcu Salih Uçan, daha önce 2014-15 ve 2015-16 sezonlarında Roma, 2018-19 sezonunda ise Empoli formalarını giyerek Serie A’da toplam 24 karşılaşmada mücadele etmişti.

Sezon İstatistiği

Beşiktaş formasını geçtiğimiz sezon 32 kez terleten Salih Uçan, 3 gol atma başarısı gösterirken, takım arkadaşlarına da 8 asist yaparak önemli bir performans sergilemişti.

Sonuç olarak, Serie A ekibi Sassuolo’nun orta saha takviyesi için Beşiktaş’ın başarılı oyuncusu Salih Uçan’ı gündemine aldığı haberleri İtalyan medyasında yer aldı. Salih Uçan’ın Beşiktaş ile olan sözleşmesinin 2024 yılında sona ereceği göz önünde bulundurularak Sassuolo’nun resmi girişimlerde bulunabileceği belirtiliyor. Salih Uçan’ın daha önce Roma ve Empoli formalarıyla Serie A tecrübesi olduğu da hatırlatıldı. Beşiktaş’ta geçtiğimiz sezon gösterdiği performansla dikkat çeken Salih Uçan’ın Sassuolo ile ilgili transfer süreci yakından takip edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu