Diğer Haberler

Samsunspor Transfere Başlıyor

Samsunspor taraftarı merakla beklediği transferler çalışmalarına resmen Start veriyor..

Kırmızı beyazlılarda Teknik direktör Hüseyin Eroğlu yaklaşık bir aydır yeni transferler ile ilgili çalışmalarının sürdüğünü belirterek şunları söyledi; ”Bize en faydalı oyuncuları kadromuza katmak istiyoruz. Bu nedenle Başkanımız ve icra kurulumuzla görüşmelerimizi yaptık.

FENERBAHÇE SOL BEKİNİ BULDU!

Alioski’nin istediği performansı alamayan Fenerbahçe, teknik heyetin raporu üzerine Santos formasını terleten 24 yaşındaki Brezilyalı sol bek Felipe Jonatan için harekete geçti.

ALIOSKI’NİN YERİNE FELIPE JONATAN

Jorge Jesus’un Alioski’nin performansından memnun olmaması nedeniyle takviye istediği bu bölge için gündeme giren son isim Felipe Jonatan oldu.

SANTOS’A ŞARTLARI SORULACAK

Felipe Jonatan için de gelecek tekliflerin değerlendirileceği belirtildi. Fenerbahçe’nin, 24 yaşındaki futbolcunun mali şartlarını öğrenmek için Santos ile temasa geçeceği öne sürüldü.

ALIOSKI GİDİCİ

Yönetim eğer Blind ya da Jonatan konusunda ilerleme sağlarsa, Alioski’nin kiralık sözleşmesinin fesh edilmesi için Al-Ahli ile masaya oturulması bekleniyor.

JESUS, SEZON BAŞINDA DA İSTEDİ

Brezilyalı futbolcu sezon başında da Fenerbahçe’nin ilgilendiği oyuncular arasındaydı. Ancak Brezilya’da o dönem sezon devam ettiği için Santos, teklifi geri çevirmişti. Sezonun bitmesinin ardından Siyah-Beyazlılar teknik heyet ve futbol yönetiminde büyük bir değişime gitti. Ardından birçok isimle yollar ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu