Süper Lig

Şenol Güneş: İstediğimiz oyun ortada yok!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Ümraniyespor’u 2-0 yenmelerinin ardından açıklamalarda bulundu.

Güneş, “Bütün istatistikler yardımcı unsurlardır. Kazanmak, gol yemeden galibiyet almak, goller atmak önemli. Ancak, asıl önemli olan oyun felsefesi. Bu konuda hala düşündüğümüzün gerisindeyiz ama oyuncuların iyi niyeti, istekleri önemli.” dedi. Geçen hafta kötü bir performans sergilediklerini ancak bugün daha iyi bir oyun ortaya koyduklarını sözlerine ekledi.

“Gol yemedik ve daha fazla gol atabilirdik. Rakibimiz Ümraniyespor, bir alt ligden geldi ve olağanüstü işler yaptı. Güçleri oranında mücadele ettiler. Maçtan önce favori olan takımın kazanması gerçekleşti.” diyen Güneş, oyuncularının yükseldiğini ve kendilerine yardım ettiklerini ancak nihayetinde performansın oyuncuların kendi gayretine bağlı olduğunu vurguladı.

“GİDENLER OLUYOR, KEŞKE GİTMESELER”

Beşiktaş’ın sezon başından beri kayıp puanlarını konuşmak istemediğini söyleyen Güneş, hatalarının ve eksiklerinin olduğunu ancak oyuncuların gelişmesi ve değişmesi durumunda sorunların azalacağını belirtti. “Gidenler oluyor. Keşke gitmeseler, elimizdeki oyuncular oynasın. Randıman alamadığımız zaman bu kulüp, büyük kulüp. Herkes başarı bekliyor. Umarım hep iyi olur. Kazanmak güzel.” diyerek sözlerini tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu