Süper Lig

Şenol Güneş, yıldız ismin biletini kesti!

Gösterdiği performans ile dikkat çeken yıldız isim, siyah-beyazlı ekibin teknik direktörü Şenol Güneş ile sorunlar yaşadığı öğrenildi. Tecrübeli oyuncuya Uzak Doğu’dan teklifler geldiği kayda geçti.

Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluk parolası ile mücadele eden Beşiktaş, ara transfer döneminde çalışmalarına devam ediyor. Son olarak ülkemizin yaşadığı deprem felaketi nedeniyle 5 Mart’a kadar uzatılan transfer tescil döneminde harekete geçen siyah-beyazlılar, oyuncularına gelen teklifleri de değerlendiriyor. Şenol Güneş’in kadrosunda yer bulmakta zorlanan oyuncuya Uzak Doğu’dan teklifler geldiği öğrenildi.

DÜNYA KUPASINDA DİKKAT ÇEKTİ

Beşiktaş’ın sezon başında Wolverhampton’dan kadrosuna kattığı Romain Saiss, 2022 Dünya Kupası’nda, Fas Milli Takımı ile gösterdiği performans ile dikkat çekmişti. Saiss’in bu futbolu, birçok kulübün kendisi ile ilgilenmesini sağladı.

ŞENOL GÜNEŞ İLE SAİSS ANLAŞAMIYOR İDDİASI

Dış basında Romain Saiss ile ilgili iddialar gündem oldu. Şenol Güneş ile Saiss’in anlaşamadığı, Faslı futbolcunun Beşiktaş’tan ayrılacağı iddia edildi. Ayrıca tecrübeli stoper için farklı kulüplerle temasa geçildiği kaydedildi.

Saiss’in Fas Milli Takımı ile 2022 Dünya Kupası’ndayken yaşadığı sakatlığın Beşiktaş’ta problem oluşturduğu ifade edildi. İddiaya göre Şenol Güneş, sakatlanmasına rağmen bir sonraki maça çıkan ve durumunun daha da kötüleşmesine sebep olan Saiss’in Siyah-Beyazlılar’ın menfaatinin tersine hareket ettiğini düşünerek oyuncu ile arasındaki ipleri koparttı.

GÖRÜŞÜLDÜ FAKAT ANLAŞMA SAĞLANAMADI

Lions de l’Atlas’ın haberine göre Romain Saiss, Birleşik Arap Emirlikleri’nden bir takım ile görüşmelerde bulundu., fakat ülkenin transfer dönemi içinde herhangi bir anlaşmaya varılamadı.

Ayrıca haberde Romain Saiss’e Uzak Doğu ülkelerinden Japonya’dan da teklif olduğu belirtildi. Beşiktaş, Japonya temsilcisi takımdan gelen transfer teklifini kabul ederse Romain Saiss takımdan ayrılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu