Süper Lig

Şenol Güneş’ten transfer müjdesi

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, kurmaylarıyla birlikte Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında, Beşiktaş’ın yeni sezon öncesi planlamalarını ve transfer süreçlerini açıkladı.

Güneş, yardımcılarıyla birlikte basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, Beşiktaş’a geri dönen Burak Yılmaz’ın heyecanını ve gururunu dile getirdi. “Yeni antrenörlük hayatıma da, futbolculuk hayatımda olduğu gibi Şenol hocamın yanında başlamak benim için gurur ve şans” şeklinde konuşan Yılmaz, Beşiktaş ekibindeki birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı.

Şenol Güneş, toplantıda yaptığı konuşmada, “Aile büyük, ekip büyük. Bir ekibin duygu ve düşünceleri ne kadar ortak olabilirse başarıyı o kadar yakalayabiliriz. Kadromuzu henüz tamamlamadık. Eksik bir kadromuz var ama gençlerin de durumunu görmüş olacağız. 8’e kadar burada çalışıyoruz. 3 gün oldu. Buradaki dönemde sağlık muayeneleri, testleri, gelecek idmanların altyapısını oluşturmak için ön hazırlık yapıyoruz. Henüz kadromuzu oluşturmak. Gençlerin de durumunu göreceğiz. Bu haftayı böyle geçireceğiz” dedi.

Transfer sürecine de değinen Güneş, takıma 5-6-7 yeni transferin katılmasını beklediğini söyledi. Tayfur’un takıma geri döndüğünü ve Redmond’un sözleşmesinin sona ermesi nedeniyle görüşmelerin devam ettiğini belirterek, Redmond transferinin olumlu ilerlediğini ifade etti.

İlgili Makaleler

Şenol Güneş, savunma ve orta sahaya takviyeler yapmak istediklerini, ayrıca hücum hattında da forvet arayışlarının olduğunu dile getirdi.

Gelecek sezon hedefleri hakkında konuşan Güneş, Beşiktaş’ın 3 kulvarda mücadele edeceğini ve en iyisini yapmaya çalışacaklarını söyledi. “Beşiktaş’ın hedefi şampiyonluktur” diyen Güneş, takım olarak umutlu olduklarını ve güçleriyle, inançlarıyla mücadele edeceklerini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu