Süper Lig

Sergen Yalçın, Çifte Kupa İstiyor

Bu sezon hem Süper Lig’de hem de Türkiye Kupası’nda ilerleyen Beşiktaş’ta teknik direktör Sergen Yalçın’ın hedefi çiftte kupa.

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın, oyuncularını hem lig hem kupa için hem motive etti ve rehavet uyarısı yaptı.

SERGEN YALÇIN UYARDI

Takımın rehavete girmesinden korkan deneyimli teknik direktör, oyuncularına her fırsatta daha önlerinde çok maç olduğunu hatırlatıyor. Bu konuşmalardan birini dün de yapan Sergen Yalçın, hem disiplinden taviz vermemeleri hem de yaklaşan Fenerbahçe derbisi ile ilgili uyarılarda bulundu.

Sergen Yalçın, oyuncularıyla yaptığı görüşmede şu ifadelere yer verdi:

“Ekip olarak oldukça formdayız ve şu anda her şey bizim istediğimiz gibi gidiyor. İki kupada da final haftalarına yaklaştık. Ligde yendiğimiz Başakşehir’le şimdi kupada karşılaşacağız. Rakibimiz karşısında önemli bir galibiyet aldık ama zorlandık. Lig yenilgisi sonrası bize kupada reaksiyon göstermeye çalışacaklar. Buna imkan vermemeliyiz. Herkesin motivasyonu aynı şekilde yüksek olmalı. En ufak bir boşlukta sıkıntı yaşarız. Herkes sadece Başakşehir’i düşünsün.

Bunları yapabilmek için de bu disiplini ve kurduğunuz bağları korumanız gerekiyor. Önümüzde 12 lig maçı daha var. Bu da 36 puan demek.

Elbette takılacağımız yerler olacaktır; ama takılınca şevkimiz kırılmadan, kazanınca şımarmadan yola devam edersek iki kupayı da kaldırırız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu