Sergen Yalçın İstifa Edecek İddiası

Sergen Yalçın İstifa Edecek İddiası

Okunuyor Sergen Yalçın İstifa Edecek İddiası

29 Ocak’ta takımın başına gelen Sergen Yalçın, kötü kadroya rağmen ligi 3.sırada tamamlamıştı.

Sezon sonunda en az 8-10 transfer yapılmasını isteyen Sergen Yalçın, özellikle Burak Yılmaz ve Gökhan Gönül gibi isimlerin yeri dolmamasına tepki gösterdi.

Süper Lig’in ilk haftasında oynanacak Trabzonspor maçına da forvet transferi olmadan çıkacak olan Sergen Yalçın, yöneticilere tepkisini dile getirdi.

Deneyimli teknik adamın yakın çevresine, ”Satalım, alacağız diyorlar. Ancak ne satabiliyorlar. Ne de alabiliyorlar. Bu kadroyla lige başlamak Beşiktaş’a ihanet olur” dediği öne sürüldü.

Öte yandan Sergen Yalçın, Trabzonspor maçına istediği transferler yapılamaz ve zorlu karşılaşmada alınacak bir mağlubiyet sonrasında istifa edebileceği de gelen haberler arasında.

Yapılan Yorumlar
  • Avatar for . Mehmet Yavuz Canalp . Mehmet Yavuz Canalp dedi ki:

    Geçen yıl BEŞİKTAŞ kadrosundan giden Elneny İngiltere süper kupa kazandı. Burak Lille gitti. GGönül ile Caner Fenev aldı. Ljajic ve Vida 10 milyon euro dan fazla ediyor. Oyuncuları iyi yönetmek ve sahaya sürmek Yönetimin işi. Giden oyuncular tribünlere sempatik olmak için gönderilmese Paok maçında hepsinin maaşı kazanılırdı. UEFA dan elenilirse Sergen gitmelidir

Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun