Süper Lig

Sergen Yalçın’ın İlk Transferi

Gelecek sezon için girişimlerini sürdüren Beşiktaş’ta teknik direktör Sergen Yalçın, ilk olarak iç transfere yönelinmesini istedi. Çifte kupa kazanmanın sevincini yaşayan Beşiktaş’ta iç transfer çalışmalarının da hız kesmeden sürdüğü öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre Beşiktaş yönetimi, iç transferde ilk imzayı kaleci Utku Yuvakuran’a attırdı. Sözleşmesi sona eren 23 yaşındaki deneyimli kaleci 3 yıllık yeni sözleşmeye imza attığı öğrenildi.

Beşiktaş’ın bu sezon özellikle Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanmasında büyük pay sahibi olan Utku’nun, teknik direktör Sergen Yalçın’ın isteğiyle kadroda tutulduğu bildirildi.

ATİBA İLE 1 YIL DAHA

Atiba Hutchinson, futbola devam etme kararı aldı. Deneyimli futbolcu, Beşiktaş ile 1 yıl daha sözleşme imzalayacak. Siyah beyazlılarda 8. sezonunu geride bırakan Atiba, 293 maç ile Beşiktaş tarihinin en fazla forma giyen yabancı futbolcusu unvanını taşıyor. Deneyimli futbolcu Beşiktaş’ta yaşadığı 3 şampiyonlukla, Beşiktaş tarihinde en fazla şampiyonluk yaşayan yabancı oyuncu oldu.

Öte yandan Beşiktaş, Valentin Rosier, Rachid Ghezzal ve Aboubakar ile yeni sözleşme imzalayarak şampiyon kadronun iskeletini bozmak istemiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu