Süper Lig

Turgay Demir: Yeni Teknik Direktörü Açıklıyorum

Gazeteci Turgay Demir, Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü hakkında sürpriz bir iddiada bulundu.

Beşiktaş’ta teknik direktör Sergen Yalçın’ın görevi bırakmasının ardından hoca arayışları tüm hızıyla sürüyor.

Beşiktaş’ta birçok isim gündeme gelirken; dün Alman basını Norwich City’nin eski teknik direktörü Daniel Farke’nin Kartal’ın yeni hocası olduğunu öne sürmüştü.

“YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ AÇIKLIYORUM”

Gazeteci Turgay Demir, YouTube hesabı üzerinden “Beşiktaş’ın yeni teknik direktörünü açıklıyorum” isimli yeni videosunu takipçileriyle paylaştı.

“YERLİ İSİM OLMAYACAK”

Deneyimli isim videoda Edin Terzic, Şenol Güneş, Rıza Çalımbay gibi isimlerin olmayacağını belirtti. Demir öte yandan yerli bir teknik adam yerine yabancı bir antrenörle görüşüldüğünü açıkladı.

“YENİ HOCA FARKE”

Turgay Demir, “Ahmet Nur Çebi ile ben de konuştum, Herkesin fikrini alıyor. Benim de fikrimi aldı. İsim olarak değil, tarif olarak söyledim. Kendini kanıtlama ihtiyacı olan genç biri olsun diye. Beşiktaş’ta Alman teknik adam konusunda fikirdaşlık oldu. Ceyhun Kazancı’ya görev verildi ve o Alman teknik adam da Norwich City’nin eski hocası Daniel Farke.. Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü Daniel Farke.. Herkes bu konuda uzlaştı..” ifadelerini kullandı.

FARKE REDDETTİ İDDİASI

Diğer yandan Farke haberini servis eden Alman Sport 1 adlı haber sitesi, Farke’nin sezon ortasında bir takım çalıştırmayı doğru bulmadığı gerekçesiyle Beşiktaş’ın teklifini reddetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu