Süper Lig

“Türkiye çok iyi iş çıkardı”

Beşiktaş, Ganalı stoper Daniel Amartey ile her konuda anlaşmaya vardı ve futbolcuyu İstanbul’a getireceği tarih açıklandı.

Beşiktaş, 28 yaşındaki Ganalı stoper Daniel Amartey’i sağlık kontrolleri ve sözleşme imzalamak üzere 17 Temmuz Pazartesi günü İstanbul’a getirecek. Geçtiğimiz Temmuz ayında Leicester City’den ayrılan ve bonservisi elinde olan Amartey, Beşiktaş’ın 2+1 yıllık sözleşme teklifini olumlu karşılamıştı.

Tecrübeli futbolcu, Beşiktaş’ta senelik 1.7 milyon euro kazanacak ve 17 Temmuz Pazartesi günü İstanbul’a gelecek. Burada sağlık kontrolleri ve resmi işlemlerin tamamlanmasının ardından takımın kampına katılacak.

Beşiktaş yöneticileri, Daniel Amartey ile 3 yıllık anlaşmaya varıldığını ve oyuncunun hafta başında İstanbul’a geleceğini doğruladı.

İlgili Makaleler

Daniel Amartey’in transferiyle Beşiktaş savunmasına önemli bir takviye yapılacağı düşünülüyor. Oyuncunun tecrübesi ve yetenekleriyle takıma katkı sağlaması bekleniyor. Beşiktaş taraftarları da transferin tamamlanmasıyla heyecanla yeni sezon için umutlu bir bekleyişe geçti.

Beşiktaş’ın, Daniel Amartey ile anlaşma sağlaması, gelecek sezon için güçlü bir kadro oluşturma çalışmalarının da sinyalini veriyor. Bu transferle birlikte Beşiktaş’ın nasıl bir performans sergileyeceği ve hedeflerine ne kadar yaklaşacağı merakla bekleniyor. Tüm gözler, Amartey’in İstanbul’a gelerek siyah-beyazlı formayı giymeye başlamasıyla birlikte yeni futbol sezonunda olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu