Süper Lig

Veda Vakti

Gelecek sezon planlamasını sürdüren Beşiktaş’ta ilk ayrılık gerçekleşiyor.

Beşiktaş’ın genç oyuncusu Rıdvan Yılmaz, yeni teknik direktör Valerien Ismael’in sisteminin kendisine uymadığını, bu şartlarda bırakın kendisi geliştirmeyi, geriye gideceğinin açık olduğunu söyleyerek ayrılmak istediğini söyledi. Hoca da aynı yönde görüş bildirince sezon sonu ayrılık göründü.

Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü Valerien Ismael’in sistemi Rıdvan Yılmaz’ı keyfini kaçırdı… genç oyuncu Ceyhun Kazancı ile görüşerek kendisinin sol bek olduğunu, Ismael’in sisteminin kendisine uygun olmadığını söyledi. Fransız teknik adam ve sistemi ile devam ederse futbolunun geriye gideceğinden emin olduğunu söyledi. Kendisi için gelen tekliflerden birisinin kabul edilmesini, yurt dışında oynamak istediğinin altını çizdi.

Ismael’in de Rıdvan’ın kendisinin ihtiyaç duyduğu sol tarafı tamamen kontrol edecek kanat oyuncusu tanımına uymadığını Kazancı’ya rapor ettiği belirtildi. Fransız teknik adamın gelecek sezon Rıdvan’la değil de yeni gelecek sol kanat oyuncusu ya da Umut Meraş’la devam etme konusunda istekli olduğu belirtildi.

İlgili Makaleler

Bu şartlarda Rıdvan’ın Stuttgart’a satılmasının önünün açıldığı öne sürüldü.

Bir Yorum

  1. Balerin ismaeli bırakın rıdvanı tutun bence.Örnekleri var fenerbehçede lige 3.4.3 sistemiyle oynadı sonuç hoca kovuldu macera aramayın 3 lü savunma tarih oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu