Diğer Haberler

Vitor Pereira’dan Fenerbahçe’ye Büyük Armağan

İkinci Fenerbahçe döneminde de başarısız olan Vitor Pereira, yaz transfer döneminde transfer ettiği 2 isim adeta sarı lacivertli taraftarların gönlünde taht kurdu.

Fenerbahçe’de yolların ayrıldığı teknik direktör Vitor Pereira’nın transferlerini bizzat istediği Miguel Crespo ve Kim Min-Jae taraftarların adeta sevgilisi oldu. Fenerbahçeli taraftarlar bu ikili için Vitor Pereira’ya teşekkür ediyor.

Fenerbahçe’de Altay galibiyeti moralleri artırdı. Özellikle Miguel Crespo ve Kim Min Jae’nin performansları taraftarlardan tam not aldı.

Her ne kadar takımın yediği golde hata yapsa da maç boyunca mücadelesi ve hırsıyla sivrilen Crespo, alkışları topladı. Portekizli orta sahanın özellikle sezon başından beri ortaya koyduğu mücadele, çalışkanlık ve devamlılık camianın gözünden kaçmadı. Galatasaray derbisindeki golüyle de kalpleri kazanan 25 yaşındaki futbolcu 13 resmi maçta 1 gol attı 3 asist yaptı. Sezonun ilk yarısında UEFA kadrosuna yazılmayan Crespo’nun UEFA Konferans Ligi için listeye yazılması bekleniyor.

Benzer şekilde Kim Min Jae de istikrarlı performansını sürdürüyor. Güney Koreli stoper geldiği günden bu yana ritmini, performansını hiç bozmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu