Diğer Haberler

Volkan Demirel Adını Tarihe Yazdırdı

Fatih Karagümrük’te üst üste alınan kötü sonuçlar sonrasında taraftarlar sosyal medyada isyan ederken, Volkan Demirel’in yeniden takımın başına gelmesini gerektiği görüşünde birleşildi.

Volkan Demirel’in gönderilmesinin hata olduğunu belirten taraftarlar, yönetimin Pirlo tercihini eleştirdi. Fatih Karagümrüklü taraftarların bazıları ise göreve tekrar Volkan Demirel’in getirilmesi gerektiği konusunda birleşti.

TEKRAR GÖREVE

Genç teknik adamın Fatih Karagümrük’ü alt sıralardan alıp neredeyse Avrupa potasına soktuğunu hatırlatan taraftarlar, daha geç olmadan teknik direktörlük koltuğuna yeniden genç futbol adamının oturtulmasını talep etti.

TARİHİ BAŞARIYA İMZA ATMIŞTI

Ziraat Türkiye Kupası son 16 mücadelesinde Konyaspor’u mağlup ederek çeyrek finale adını yazdıran Fatih Karagümrük, Volkan Demirel yönetiminde tarihi bir başarı elde etti.

İstanbul ekibi Türkiye Kupası tarihinde sadece 1962-1963 sezonunda çeyrek finale yükselebilmişti. Fatih Karagümrük, tam 59 yıl sonra tekrar bu tura yükselmeyi başararak önemli bir başarı elde etti. Bu başarının mimarı olarak ise teknik direktör Volkan Demirel gösteriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu