Diğer Haberler

Volkan Demirel’e Anlamlı Çağrı!

Ülkemizi derinden etkileyen deprem felaketi sonrası gösterdiği reaksiyon, çaba ile büyük takdir toplayan Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel’e Galatasaray cephesinden anlamlı bir çağrı geldi.

GÖZYAŞLARINI TUTAMAMIŞTI

Volkan Demirel, deprem sonrası Instagram hesabından yaptığı canlı yayınla Hatay’da bulunduğu bölgedeki insanlar için yardım istemişti.

Canlı yayın sırasında gözyaşlarına boğulan Demirel, “Burada herkes perişan. Herkes can çekişiyor Hatay’da. Buraya lütfen ambulans, yardım. Burada durumlar çok kötü. Yardım edin, insanlara ulaşamıyoruz. Biz kendi imkanlarımızla fazla bir şey yapamıyoruz. Ne kadar imkan varsa, hepsini göndermenizi istiyorum. Sadece Hatay değil, çevre illerde de durum aynı. Lütfen Allah rızası için yardım edin” ifadelerini kullanmıştı.

FELIPE MELO’DAN VOLKAN DEMİREL TWEETİ

Futbolculuk dönemlerinde ezeli rekabetin sembol isimleri haline gelen Felipe Melo ve Volkan Demirel için acı günlerin yaşandığı bu dönemde durum çok daha farklı bir hale geliş durumda.

GALATASARAY’DAN ÇAĞRI

Volkan Demirel konusunda bir hamle de Galatasaray Kulübü’nden geldi. Futbol+’ya açıklamalarda bulunan Galatasaray Basın Sözcüsü Rıza Morova, Volkan Demirel’i kulüp kanalında ağırlamak istediklerini dile getirdi.

Yaptığı açıklamada Morova, “Volkan Demirel hepimizi ağlattı. Kendisini GS TV’ye davet ettik. ‘Bağlantı yapıp duygularını anlatır mısın, hem güzel olur. Çünkü taraftarlar seni yanlış tanıdı’ dedik” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu